вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Створюємо середовище якісної превентивної освіти

ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» продовжує реалізацію проекту «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу» за підтримки Європейського Союзу.

Протягом кварталу проектна діяльність здійснювалась переважно на місцях та полягала у створенні середовища якісної превентивної освіти в базових школах.

Координатори проектів та регіональні тренери, підготовлені в рамках проектів під час всеукраїнських семінарів, завершили низку тренінгів, основна частина яких пройшла протягом 2013 року, для вчителів у областях – так, були проведені тренінги з підготовки вчителів початкових класів базових шкіл до викладання предмета «Основи здоров’я» у Чернігівській, Луганській, Вінницькій, Київській областях.

Всього протягом кварталу було навчено понад 100 вчителів, які поповнили команду навчених протягом 2013 року було понад 18 000 вчителів (замість запланованих навчити – 8000).

В другому півріччі 2013-2014 навчального року 182 592 учнів шкіл, профтехучилищ, технікумів та коледжів віком 15-17 років продовжують навчання за курсом «Захисти себе від ВІЛ».

Рішення засідання Координаційної ради Міністерства освіти і науки України з питань формування здорового способу життя, профілактики ВІЛ-інфікування, туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб серед учнівської та студентської молоді, під час якого заслухано питання «Про профілактичну освіту у навчальних закладах в контексті реалізації завдань Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки та Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки» та «Про внесок проектів за підтримки Глобального фонду, Європейського Союзу у виконання завдань Загальнодержавної програми» направлено до обласних органів управління освітою.

Протягом кварталу тривала робота щодо створення посібників, передбачених проектом – «Партнерство та розвиток потенціалу» та «Посібника з адвокації», в яких серед зразків успішної партнерської співпраці та адвокації проектних завдань відображено досвід партнерської взаємодії фонду та адвокаційного сприяння у реалізації проекту з боку Держслужби соцзахворювань, а також співпраці обласних органів управління освітою та обласних центрів СНІДу в рамках роботи в складі Регіональних координаційних рад з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу (або Міжсекторальних робочих груп (МРГ) у її складі), започаткованої в 2012 році під час спільної Всеукраїнської наради (найбільш успішна така співпраці в Хмельницькій, Донецькій, Чернігівській та інших областях).

Координатором проекту в Київській області було підготовлено інформаційну довідку на розгляд засіданням колегії обласного департаменту освіти і науки «Про зміст превентивної освіти та стан виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки» (31.03.2014), в якій відображено наступне: «Згідно з проведеним аналізом, факультативний курс «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» впроваджено в 245 загальноосвітніх навчальних закладах Київської області для учнів 9-11 класів. У 34 (14%) начальних закладах зазначений курс реалізується у контексті виховної роботи. Зокрема, в 2013/2014 навчальному році цим курсом охоплено понад 8 тисяч старшокласників, з яких 3097 – учні 9 класів; 2831 – 10 класів; 2118 – 11 класів. Усі вчителі, які  викладають його, навчені й мають відповідний сертифікат.

Найбільше підготовлено педагогічних працівників до впровадження факультативного курсу «Формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу» у Баришівському, Білоцерківському, Володарському, Києво-Святошинському, Макарівському районах, містах Біла Церква та Переяслав-Хмельницький».