вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» продовжує забезпечувати профілактику ВІЛ/СНІДу в системі освіти

ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» в продовжує забезпечувати профілактику ВІЛ/СНІДу в системі освіти та виконувати завдання в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу» за підтримки Європейського Союзу та проекту «Посилення спроможності педагогів у забезпеченні дієвої профілактики ВІЛ/СНІДу, протидії стигмі і дискримінації».

Обидва проекти спрямовані на забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу в системі освіти та взаємопідсилюють один одного.

22-25 квітня 2013 року в Києві проведено тренінг для підготовки регіональних тренерів з методики викладання  тренінгового курсу "Захисти себе від ВІЛ" в професійно-технічних навчальних закладах. Учасники тренінгу - представники 27 регіонів: викладачі, психологи ПТНЗ, фахівці навчально-методичних центрів профтехосвіти.

Мета тренінгу: підготовка тренерів для подальшого навчання викладачів ПТНЗ з питань впровадження тренінгового курсу для молоді «Захисти себе від ВІЛ» та впровадження курсу серед учнів ПТНЗ.

Завдання тренінгу:

1. Ознайомити учасників з концепцією, змістом і методологічними засадами тренінгового курсу для молоді «Захисти себе від ВІЛ», особливостями ввпровадження його в ПТНЗ.

2. Проаналізувати знання, уміння і навички, необхідні для проведення тренінгу. Надати всім учасникам можливість провести в ролі тренера окремі тренінги для молоді

3. Відпрацювати всі тренінги за програмою курсу «Захисти себе від ВІЛ» і навчитися оцінювати тренерські навички учасників

4. Ознайомитися з методами оцінювання якості підготовки педагогів  на тренінгах.

5. Проаналізувати складові якості превентивної освіти та умови успішного впровадження тренінгового курсу в професійно-технічних закладах.

13-15 травня 2013 року в Києві було проведено 3-денний тренінг для підготовки регіональних тренерів з інституалізації спеціальності "основи здоров'я" у педагогічних ВНЗ. Учасники тренінгу – 27 представників педагогічних вузів України.

Мета тренінгу: інституалізація (підготовка та апробація пакету документів – програми, з послідуючим впровадженням навчального предмета «Основи здоров’я» в контексті нового державного стандарту і завдань проекту Глобального фонду.

Розроблено програму тренінгу для тренерів з методики викладання тренінгового курсу "Захисти себе від ВІЛ" в вищих навчальних закладах 1-2 рівнів акредитації (технікумах, коледжах). Тренінг перенесено з організаційних причин (літні сесії студентів, вступна кампанія) на 3-4 квартал 2013 року.

При розробці застосовано статистичні дані щодо поширення ВІЛ-інфекції, а також явищ, що відносяться до факторів ризику – вживання алкоголю, наркотиків; враховано особливості навчально-виховного процесу у ВНЗ.

Видрукувано та передано до навчальних закладів у регіонах розроблені посібники для вчителів та учнів, зокрема:

Назва

Тип матеріалу

Кількість

Профілактика ВІЛ та інших релевантних проблем в основній школі. Посібник для вчителя.

компакт-диск/DVD

8000

«Практичні рекомендації з питань реалізації політики щодо ВІЛ-інфекції в системі освіти України»

посібник для вчителів

16000

«Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» Програма навчального курсу для учнівської молоді старшого підліткового та юнацького віку.

посібник для вчителів

8000

«Захисти себе від ВІЛ». Посібник для педагога-тренера

посібник для вчителів

8000

«Захисти себе від ВІЛ». Тренінги життєвих навичок

посібник для учнів

168000

«Захисти себе від ВІЛ». Мультимедійний посібник

компакт-диск/DVD

8000

Комплект програм з інституалізації спеціальності «Основи здоров'я» у педагогічних ВНЗ

програми для пед. ВНЗ

300

Посібник для проведення тренінгу «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти»

посібник для вчителів

16000

Додатки до посібника «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти»

компакт-диск/DVD

16000

 

Всі матеріали згідно розподілу, затвердженого листом МОН, передані до шкіл в кількості, пропорційній кількості підготовлених вчителів з відповідного предмета (курсу).

18 червня в МОН відбулося чергове засідання міжсекторальної робочої групи з питань планування, впровадження, моніторингу та оцінки проектних заходів за підтримки Глобального Фонду та Європейського Союзу

Розглянуто питання виконання активностей проектів (за результатами поточних моніторингових візитів визнано, що проект впроваджується успішно).

Присутні обговорили також бачення МОН щодо подальшого впровадження профілактичної освіти, було визнано, що необхідно розвивати роботу з батьківською громадськістю.

В рамках проекту, підтриманого Євросоюзом, триває розбудова мережі шкіл для впровадження стандартів якості превентивної освіти, проводиться підготовка фахівців.

8-12 квітня 2013 року проведено всеукраїнський семінар - тренінг щодо підготовки регіональних тренерів з методики викладання предмета «Основи здоров’я» в початковій школі (25 учасників), тренінги з підготовки вчителів початкової школи за курсом «Основи здоров’я»  відбуваються в областях.

Проект підсилено за рахунок активностей Німецького товариства міжнародного співробітництва  GIZ, Корпусу Миру (США). Протягом кварталу в навчальних закладах активно впроваджувалися заняття за програмою «Маршрут безпеки».