вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Всесвітня консультація з питань профілактики вживання психоактивних речовин (ПАР)

Голова «Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів» В. Пономаренко представив Україну на Всесвітніх консультаціях ЮНЕСКО, ВООЗ і ЮНОДК з питань профілактики психоактивних речовин, які проходили з 29 вересня по 2 жовтня в Стамбулі.

В консультаціях взяли участь 27 представників країн з різних континентів – Норвегії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Бразилії, США, Індії, Китаю,Бразилії, Аргентини, Австралії та інших. Повний список учасників можна завантажити ТУТ.

Під час міжнародної експертної зустрічі учасникам був представлений короткий виклад найкращих світових практик щодо профілактики вживання ПАР в освітньому секторі з акцентом на доказову ефективність. Цей документ можна завантажити ТУТ.

 


В ході зустрічі учасниками розглянуто такі питання:

1. Характер і масштаби вживання психоактивних речовин серед молодих людей, у тому числі нові тенденції у світі і в регіонах.

2. Наслідки вживання психоактивних речовин серед підлітків для здоров'я та освіти.

3. Стратегічний план заходів освітнього сектора щодо вживання психоактивних речовин серед молоді.

4. Втручання в освітні установи, що базуються на програмах з доведеною ефективністю. Приклади дієвих і недієвих практик, включаючи відображення і аналіз того, що працює і не працює.

5. Навчання й підтримка педагогічних кадрів (попередня підготовка вчителів; навчання та підтримка невикладацьких шкільних кадрів (адміністрації школи, шкільних медичних працівників, т. ін.).

6. Роль шкільних служб охорони здоров'я у виявленні, скороченні та ліквідації наслідків та впливу вживання наркотиків серед підлітків.

7. Управління, координація, моніторинг та оцінка заходів освітнього сектору щодо вживання психоактивних речовин.

8. Перешкоди на шляху розширення заходів ефективного реагування сектору освіти.

9. Висновки та рекомендації щодо зміцнення заходів сектору освіти.

Всі презентації зустрічі можна завантажити ТУТ.