вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Ініціатива “Діти миру”: Європейський Союз надає 800 тисяч євро для підтримки освітніх програм дітей на сході України

Брюссель/Київ, 18 листопада 2015 – Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розпочинають новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект буде реалізовуватись у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

ЮНІСЕФ разом із партнерами сприятимуть соціальній та психологічній адаптації дітей та підлітків, які постраждали від конфлікту, та створенню відповідних умов у громадах та навчальних закладах. Крім того, 5 000 шкільних психологів, вчителів, соціальних робітників та волонтерів будуть навчені розрізняти, виявляти та надавати психологічну допомогу дітям.

Загалом більше 50 000 дітей візьмуть участь у проекті, на який Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) виділила 800 тисяч євро. Ця сума є частиною загального фінансування у розмірі 11 мільйонів євро, яку ЄС виділив цього року на освітні проекти у зонах конфлікту для ініціативи «Діти Миру».

«Діти – найбільш уразливі жертви будь-якого конфлікту. Ця підтримка допоможе їм пережити біль завдяки професійному піклуванню та дозволить насолоджуватись нормальним дитинством, наскільки це можливо», - зазначив Мамар Мерзук, Голова офісу Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) у Києві.

Дітям, які постраждали від конфлікту та переселення, складно самотужки впоратись із травмою та стресами, які пережили вони та їх сім'ї. Психологічна підтримка необхідна не лише тим, хто проживає у зоні збройного конфлікту, але й тим, хто переселився до інших регіонів. Тому, ця програма має на меті допомогти також дітям та батькам в п'яти східних областях України.

«Доступ до освіти та надання психологічної підтримки – ключові компоненти для того, щоб діти та підлітки зі східної України мали надію. Занадто багато дітей пережили травму через військовий конфлікт. Ми повинні допомогти цим дітям прийти в себе і рухатися на зустріч майбутньому», - зазначила Джованна Барберіс, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Психологічна підтримка може дуже допомогти дітям справлятись з негативними емоціями та додати спокою дітям. Опитування ЮНІСЕФ у Донецькій області показало, що 37% дітей, які брали участь у програмах психосоціальної підтримки, страждали від глибокого стресу та травматичних спогадів. Після участі у програмах ЮНІСЕФ, кількість дітей, які все ще переживають значний стрес, зменшилась до 11%. Це відсоток дітей, які потребують більш спеціалізованої допомоги.

Ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти. З 2012 року, коли ця ініціатива була започаткована, щорічно надаються кошти на гуманітарні проекти для дітей у зонах конфлікту, а саме надання їм можливості ходити до школи, де вони можуть навчатися у спокійному середовищі і отримувати психологічну підтримку, щоб подолати свої травми.

У 2012 році було виділено 2 мільйони євро на проект «Діти Миру» і кожного року фінансування збільшувалось. Наразі, Європейський Союз виділив 23 мільйони євро. Близько 263 тисяч хлопчиків та дівчат з 19 країн вже отримали користь від цієї ініціативи. До кінця 2015 року, більш ніж 1,5 мільйони дітей в 26 країнах отримають допомогу. Планується і надалі розширювати цю ініціативи та виділити 4% від загального бюджету гуманітарного фонду Європейського Союзу для допомоги у наданні освіти в кризових ситуаціях.

Для додаткової інформації звертайтесь до:

Александре Полак, ЕСНО офіс в Брюсселі: +32 460 767 000, alexandre.polack@ec.europa.eu
Ребекка Опферманн, ЮНІСЕФ Брюссель, +32 492 93 37 43, ropfermann@unicef.org
Мамар Мерзук, офіс ECHO у Києві, +38 068 389 0804, Mamar.Merzouk@echofield.eu
Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Україна, +38 044 254 2450, vvashchenko@unicef.org

***

Про ЮНІСЕФ:  ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей в усьому, що ми робимо. Разом із партнерами, ми працюємо в понад 190 країнах світу, щоб перевести ці зобов’язання у практичні дії,прикладаючи особливі зусилля для досягнення найбільш вразливих дітей, на благо всіх дітей в усьому світі. Більше інформації про ЮНІСЕФ і її роботу в Україні: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у TwitterFacebook та ВКонтакте.

Для додаткової інформації про співпрацю ЄС-ЮНІСЕФ: http://www.unicef.org/eu/

Про ЕСНО: Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) фінансує операції з надання допомоги жертвам природних та антропогенних катастроф і конфліктів за межами Європейського Союзу. Допомога надається неупереджено, безпосередньо людям, які її потребують, без проявів дискримінації чи расових уподобань, етнічної приналежності, релігії, статі, віку, національності чи політичних поглядів.

Для додаткової інформації: http://ec.europa.eu/echo/index_en.htm,
http://www.facebook.com/ec.humanitarian.aid,
https://twitter.com/eu_echo