вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Проект «Вчимося жити разом» для дітей східних областей України

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» в наступному році разом з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» стануть головними виконавцями проекту «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект буде реалізовано у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, в яких є найбільша кількість дітей, переміщених з зони конфлікту.

Проект буде впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту.

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.

Проектною діяльністю планується охопити 25% всіх шкіл та дошкільних закладів задіяних областей, провести понад 130 тренінгів різних рівнів, навчивши понад 3300 педагогів та понад 50 000 дітей.

Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України. Учасників установчого семінару, що пройшов у Києві 2-3 грудня, привітав Юрій Григорович Кононенко, начальник Департаменту загальної середньої та  дошкільної освіти МОН України. Учасники обговорили попередній план проектних заходів, методологію проекту, цільові групи, можливості для співпраці та обміну досвідом.

Наша організація має значний досвід щодо провадження проектів з розвитку життєвих навичок для дітей різного віку – від учнів початкових класів і до студентів. Проте цей проект обіцяє бути новим і цікавим ще й через те, що до формування життєвих навичок у дошкільнят ми долучаємося вперше. Отже – буде новий досвід.

***

Ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти. З 2012 року, коли ця ініціатива була започаткована, щорічно надаються кошти на гуманітарні проекти для дітей у зонах конфлікту, а саме надання їм можливості ходити до школи, де вони можуть навчатися у спокійному середовищі і отримувати психологічну підтримку, щоб подолати свої травми.

У 2012 році було виділено 2 мільйони євро на проект «Діти Миру» і кожного року фінансування збільшувалось. Наразі, Європейський Союз виділив 23 мільйони євро. Близько 263 дітей з 19 країн вже отримали користь від цієї ініціативи. До кінця 2015 року, більш ніж 1,5 мільйони дітей в 26 країнах отримають допомогу. Планується і надалі розширювати цю ініціативи та виділити 4% від загального бюджету гуманітарного фонду Європейського Союзу для допомоги у наданні освіти в кризових ситуаціях.

Матеріали конференції