вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Закладено основи для впровадження освіти на основі життєвих навичок в рамках проекту «Вчимося жити разом»

Триває впровадження проекту «Вчимося жити разом» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Проект є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Компонент проекту «Вчимося жити разом», що передбачає освіту на основі життєвих навичок, реалізує Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Отримавши «дорожню карту» проекту під час Всеукраїнської наради, що відбулася в Києві наприкінці січня, обласні координатори проекту протягом лютого провели дуже важливу і клопітку роботу на місцях, від якої в подальшому залежатиме успіх проекту.

Так, в кожній з охоплених проектом областей (Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Харківській) розроблено та затверджено обласні плани щодо реалізації проекту, проаналізовано загальний стан щодо використання в навчальних закладах області методики освіти, що базується на основі життєвих навичок, в результаті чого відібрано 735 дошкільних та 835 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть відпрацьовані активності проекту.

Плануючи проектну діяльність, координатори також визначили коло майбутніх тренерів, які пройдуть навчання на Всеукраїнських тренінгах та, отримавши необхідні навички та ставши обласними тренерами, свою чергу, навчатимуть своїх колег-вчителів, які безпосередньо працюють в відібраних школах.

Протягом року 735 вихователів дитячих садочків та 2505 вчителів шкіл буде навчено методиці викладання розроблених у рамках проекту тренінгових курсів для розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах. Підготовлені педагоги, в свою чергу, навчать за розробленими курсами понад 170 тисяч дітей дошкільного та шкільного віку.